Otulacz NB "Snowflakes"
kod produktu: OT/NB/SF
62,50 
Ilość
wysyłka do 48 godzin

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 530600459

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
 2. ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.
 5. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: {shop_email} lub telefonicznie: {shop_phone}. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Zwrot

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

 1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
 2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
 3. ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
 4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

 

KOSZTY DOSTAWY 

kurier InPost - 13zł

Paczkomat InPost - 10zł

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Zapytaj o produkt
Udostępnij:

Otulacz wełniany "Snowflakes" wykonany jest z dwóch warstw cienkiej 100% wełny merino. Wełna jest miła i delikatna w dotyku. 

Krój otulacza NB jest dostosowany do używania z różnymi formowankami i pieluszkami składanymi. 

Rozmiar NewBorn będzie idealny dla dzieci od 2,5kg do 6kg.

Wełna jest naturalnym izolatorem wilgoci, posiada właściwości antybakteryjne i termoregulacyjne. Więc idealnie nadaje się do kontaktu z dziecięcą skórą. 

Instrukcja prania

 • Otulacze wełniane pierzemy raz na 2-3 tygodnie (lub gdy się zabrudzi), często wietrzymy.
 • Prać ręcznie w środkach przeznaczonych do prania wełny lub w pralce na programie do prania wełny
 • Nowy otulacz wymaga lanolinowania
 • Temperatura wody do prania i płukania powinna być taka sama (wełna nie lubi nagłych zmian temperatury, może to doprowadzić do jej sfilcowania).
 • Po praniu otulacz wyciskamy z wody (nie wykręcamy!) i wieszamy do wysuszenia. 
 • W razie przeciekania otulacza przeprowadzamy kurację lanolinową.

Wełniaste rady:

* Gdy otulacz ulegnie zabrudzeniu nie zapieraj go mydłem odplamiającym, takie mydełko może powodować filcowanie się wełny. Użyj delikatnego odplamiacza z mydłokrzewu. 

* Niektóre kolory wełny mogą delikatnie farbować. Aby powstrzymać farbowanie wystarczy wymoczyć taki otulacz w wodzie z dodatkiem octu.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
OSTATNIO OGLĄDANE